DLACZEGO DYSCYPLINA I SAMOKONTROLA SĄ POTRZEBNE • post 1.jpg
  Wybór zwycięskich zakładów nie jest łatwy. Wiele informacji musi zostać przeanalizowanych i prawidłowo zinterpretowanych. W przypadku korzystania z analityki firm trzecich, dane muszą być między innymi przepuszczone przez filtr logicznego myślenia, ponownie biorąc pod uwagę dostępne informacje o nadchodzącym wydarzeniu. Wszystko to jest pełnowartościową pracą umysłową, co najmniej trudną. Ale oprócz tego gracz musi wykonać jeszcze kilka innych, równie ważnych kroków, takich jak:

  Wybór wiarygodnego bukmachera do obstawienia konkretnego wydarzenia;
  Określenie optymalnej wielkości zakładu (jest to obszar strategii finansowych);
  Panowanie nad emocjami, aby nie postawić ponownie na uniesienie po wygranej lub chęć odegrania się po przegranej (niebezpieczeństwo! - Ludomania);
  Analiza wyniku i czynników, które do niego doprowadziły.
  Bez dyscypliny i samokontroli, aby zrobić to wszystko poprawnie nie będzie działać. Wybór musi być poprzedzony analizą, która wymaga skupienia i głębokiego wglądu w zagadnienie. Zakłady obstawiane na podstawie faworytów, plotek, rad przyjaciół, rekomendacji z wątpliwych źródeł itp. - to gwarancja przegranej z dużym prawdopodobieństwem. To znaczy, że w tym przypadku będzie to zakład na chybił trafił. W tym przypadku nie ma strategii, analizy i innych elementów składających się na sukces https://herobet.pl/betclic-opinie.
  Niektórzy, nie potrafiąc zapanować nad własnymi emocjami, tracą każdy grosz. Nie jest to byle jaka suma przeznaczona wyłącznie na zakłady, ale budżet rodzinny i oszczędności gromadzone przez lata. Jeśli podejrzewasz, że w pewnym momencie nie będziesz w stanie się kontrolować, lepiej nie angażuj się w zakłady sportowe. Bo to może zrujnować ci życie. Jednak dla tych, którzy zamierzają podejść do sprawy rzetelnie, jednym z pierwszych kroków powinno być zidentyfikowanie własnych słabości i bezlitosna walka z nimi.
  Najczęstsze błędy psychologiczne popełniane przez obstawiających
  W zdecydowanej większości przypadków to nie brak informacji do podjęcia właściwej decyzji czy słaba analiza sytuacji prowadzi do straty, ale błędy psychologiczne. Bukmacherzy doskonale poznali ludzką naturę i biorą ją pod uwagę w swojej pracy. Im więcej osób straci, tym większe będą zyski. Tak, oni w pełni wykorzystują nasze słabości. Na tej podstawie ustalane są kursy, tworzone są rynki i wiele więcej.
  Gracze, w większości, popełniają podobne błędy psychologiczne. Zapoznaj się z najczęstszymi z nich, abyś mógł być przygotowany.


Log in to reply