PRAGNIENIE ODZYSKANIA  • Jak wybrać.png
    Dziedzina zakładów sportowych, poza motywacją finansową, kojarzy się również z emocjami i podnieceniem. Tam, gdzie dominują te dwa ostatnie czynniki, niezwykle trudno jest utrzymać logiczne myślenie i dyscyplinę. Ale bez samokontroli nie da się osiągnąć stabilnego pozytywnego wyniku (czyli stałej przewagi zwycięstw nad porażkami). Dlatego jednym z najważniejszych aspektów w zakładach bukmacherskich jest psychologia. Dlaczego nawet skuteczne strategie finansowe kończą się niepowodzeniem? Co się stanie, jeśli pozwolisz swoim emocjom szaleć? Jak nauczyć się trzeźwo oceniać sytuację? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz właśnie teraz.

    Po złym zakładzie, jest całkowicie naturalne i normalne pragnienie, aby wygrać z powrotem. Z utratą pieniędzy (zwłaszcza jeśli nie jest to mała kwota) nie jest łatwo sobie poradzić. Jest to burza emocji od rozpaczy po ekscytację perspektywą odzyskania tego, co zostało utracone. To właśnie ta cecha ludzkiej psychiki leży u podstaw strategii Martingale, która jest wykorzystywana w wielu trendach finansowych. Zgodnie z tym podejściem, po przegranym zakładzie należy postawić ponownie, ale jego wysokość powinna być dwukrotnie wyższa od poprzedniego https://zakladysport.pl/kody-promocyjne/sts-kod-promocyjny.

    Należy to robić do momentu, aż nastąpi wygrana, która przykryje wszystkie poprzednie porażki.

    Brzmi to kusząco, ale w praktyce Martingale dla niedoświadczonych graczy to prosta droga do utraty wszystkich pieniędzy w krótkim czasie. Zakładając się od razu po przegranej, będziesz pod wpływem całego bukietu emocji. Bardzo trudno jest w takim stanie obiektywnie i trzeźwo ocenić sytuację i wybrać dobry zakład. Doświadczeni hazardziści radzą, aby zrezygnować z chęci obstawiania natychmiast po przegranej. Daj sobie co najmniej kilka godzin na uspokojenie się i opanowanie emocji.


Log in to reply